بروشور همسایه هایی که آرزو داشتند آدم باشند!

طرز استفاده از بروشور: لطفا پس از خواندن به مقدار لازم "عمل" کنید.

لازم به ذکره که ساکنین خانه های شخصی هم می توانند برای گسترش دانش فرهنگی و یا برای سرگرمی این بروشور را مطالعه نمایند.

اگر در گذر از مسیرهای میانبر کفش های عزیزتان حامل مقدار انبوهی گل و لای شده است می توانید با همان کفش ها به پله های سنگ مرمری ساختمان وارد شوید. تمیز کردن کفش ها پیش از ورود به ساختمان جزو واجبات و مستحبات نیست. در ضمن اینگونه به خانه آمدن نشان از خانواده دوست بودن شماست که خواستید هرچه سریعتر به منزل جان(!) برسید! مهم خانواده خودتان است همسایه ها که آدم نیستند!

اگر در مسیر در حیاط تا رسیدن به واحد خودتان، لامپ اضافه ای روشن بود و یا شیر آبی باز بود؛ خاموش کردن و بستن شیر آب هیچ ربطی به شما ندارد چراکه چند قدم اضافه تر رفتن برای خاموش کردن لامپ، کلاس(!) شما را به مقدار قابل توجهی به پایین می آورد!! شما هم که باکلاااااس! اُفت دارد!! مهم کلاس شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر به موسیقی علاقه ی وافری دارید این علاقه را باید در هنگام ورود و خروج از پارکینگ غیر مستقیم به خورد همسایه ها بدهید. در ضمن این صوت بالا می تواند نشانگر میزان قدرت اسپیکرهای اتول(!) شما هم باشد. بگذارید همه بفهمند شما دقیقا از کدام خواننده خوشتان می آید. گوش هرکس مال خودش است و تمام فضا هم متعلق به شخص شماست که صداهای مورد علاقه تان را به خورد گوش همسایه ها بدهید!! مهم گوش شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر شبی به طور ناخودآگاه آشغال ها را خواستید سر ساعت بیرون بگذارید، می توانید در کمال آرامش کیسه زباله تان را در راه پله حمل کنید و توجهی به آبی که از کیسه روان ست، نکنید! بالاخره سرایدار و یا کارگر محترم باید یک چیزی را تمیز کند دیگر! الکی که نیست! مهم راحتی شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر طبقه اولی هستید می توانید بدون حتی یک لحظه فکر به طبقات بالاتر شیر آب را ساعت ها باز نگه دارید. حتی می توانید در حمام شیر آب را یک ساعت تمام باز گذاشته، از دیدن بخار حمام لذت ببرید(آواز هم جواب می دهد ها!). مهم لذت شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر طبقه بالایی هستید می توانید انواع و اقسام ورزش ها را داخل خانه انجام بدهید، هرچه باشد آدم های باکلاس(!) ورزش می کنند و شما هم که با کلاااااس. مهم سلامتی و کلاس شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

- حق الناس کجا بود؟ از دیوار مردم که بالا نمی ریم!

- نه، اختیار دارید، بالا برید!

/ 9 نظر / 2 بازدید
zxr.ir

سلام دوست عزیز وبلاگ نویس ایا از طولانی بودن ادرس وب خود خسته شدید؟ دیگه نگران نباشید www.zxr.ir برایه شما راه حلی پیدا کرد شما هم اکنون میتوانید ادرس طولانی خود را در کمتر از30ثانیه ثبت کنید امکانات:::: دامین رایگان لینک باکس حرفه ای رایگان امکان درج لوگوی روبرویه ادرس شما افزایش بازدید سایت یا وبلاگ شما تا 100 برابر و.............................................. عجله کنید تا کسی ادرس دلخواه شما را ثبت نکرده

مهمان خدا

ای ول خیلی خندیدم..... واقعا ما باید بریم خجالت بکشیم از خودمون.... حق الناس رو کشک حساب میکنیم خیلی موافقم با حرفات

عمران

دست به دلمون نذار که از دست این همسایه های قدیمی خونه. تازه یه چند روزه که از اونجا رفتیم به جای جدید. مخصوصا بند آخریش ما رو داغون کرد. بالای سرمون هی دویدند و هی دویدند. خدا لعنتشون کنه. نه. هدایتشون کنه

فانوس دریایی

سلام "توی آسمون همیشه از یه ارتفاعی به بعد, دیگه هیچ ابری وجود نداره پس هر وقت آسمون دلت ابری شد, با دنیا نجنگ! فقط اوج بگیر!"... یاعلی[گل]

كاكتوس خان

خداروشكر ما از آپارتمان نشيني و عوارضش(!) در امانيم.و صد البته از داشتن همسايگاني چنين فرهيخته(!) هم محروميم طبعا

م

هیچکس این چیزا رو رعایت نمیکنه که! تازه همه ام فک میکنن خیلی باکلاسن!

بانو قاصدک

سلام قاصدك باز خبر آورده... لحظه ايــــ به باد مي دهد...شيطان....ايمانت را.... به اميدظهوريار.صلوات

دختر طوفانی

حقیقتی بود حقیقتا...البته ناگفته نماند در حال حاضر خونه ما ویلاییه[مغرور] ولی قبلا طعم این همسایگان را چشیدیم.[نیشخند]