خرمای پیارم

در راستای ترکوندن امروز!

در راستای نزدیک به ماه مبارک رمضان

چند تا توصیه داشتم خدمتتون

یه خرمایی هست به اسم پیارُم

این خرما خیییییلی خرمای قوی ای هست.

مثال میزنم براتون: بنده یه روزه گرفتم با این خرما

سحری غذا خوردم ، البته نه در حد سیر شدن. بعد چهار عدد خرمای پیارم و آب. حدود 16 ونیم ساعت روزه بودم. نه گرسنه شدم و نه تشنه حتی! تازه غذایی که خورده بودم حاوی موادی بود که تشنگی آوره. 

قیمت این خرما از رطب و خرماهای دیگه گرون تره. اما با توجه به کالری و قوتی که بهتون میده، کاملا به صرفه است. اسم این خرما رو جستجو کنید و خواصش رو ببینید و میزان کالری ای که مقایسه میشه با موز و...

این از این. یه نکته دیگه اینکه، اون عزیزایی که براشون کاشف به عمل اومده که کمبود ویتامین دارن، حتما قبل از ماه رمضان مصرف ویتامین شون رو بیارن بالا. نکته ای که میخوام بگم اینه که ویتامین ب ، با خوردن قرص خیلی کم فایده است چون ویتامین توی اسید معده خیلیش از بین میره، در نتیجه مصرف تزریقیش خیلی پرفایده تره. و البته به بدن شوک میده. یعنی بدونین اگه حالات عصبی شدید دارید، تزریق ویتامین اعصابتون رو تحریک میکنه ها. دیگه در جریان باشید. 

یه نکته دیگه همینجوری! تو شربت آبلیمو چند قطره گلاب بریزید. و همچنین توی چای. رایحه های خوب برای اعصاب و اینا خوبه...

نکته بعدی اینکه، تا قبل از رسیدن ماه مبارک رمضان، سعی کنید کمی اطلاعات طب سنتی تون رو افزایش بدید و مواد به طبع گرم و خشک رو بشناسید و حواستون باشه اینارو تو ماه مبارک خیلی زیاد مصرف نکنید. که توی این گرما از دست نرید!

فعلا دیگه نکته ای یادم نمیاد ! :| 

/ 0 نظر / 51 بازدید