بروشور همسایه هایی که آرزو داشتند آدم باشند!

طرز استفاده از بروشور: لطفا پس از خواندن به مقدار لازم "عمل" کنید.

لازم به ذکره که ساکنین خانه های شخصی هم می توانند برای گسترش دانش فرهنگی و یا برای سرگرمی این بروشور را مطالعه نمایند.

اگر در گذر از مسیرهای میانبر کفش های عزیزتان حامل مقدار انبوهی گل و لای شده است می توانید با همان کفش ها به پله های سنگ مرمری ساختمان وارد شوید. تمیز کردن کفش ها پیش از ورود به ساختمان جزو واجبات و مستحبات نیست. در ضمن اینگونه به خانه آمدن نشان از خانواده دوست بودن شماست که خواستید هرچه سریعتر به منزل جان(!) برسید! مهم خانواده خودتان است همسایه ها که آدم نیستند!

اگر در مسیر در حیاط تا رسیدن به واحد خودتان، لامپ اضافه ای روشن بود و یا شیر آبی باز بود؛ خاموش کردن و بستن شیر آب هیچ ربطی به شما ندارد چراکه چند قدم اضافه تر رفتن برای خاموش کردن لامپ، کلاس(!) شما را به مقدار قابل توجهی به پایین می آورد!! شما هم که باکلاااااس! اُفت دارد!! مهم کلاس شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر به موسیقی علاقه ی وافری دارید این علاقه را باید در هنگام ورود و خروج از پارکینگ غیر مستقیم به خورد همسایه ها بدهید. در ضمن این صوت بالا می تواند نشانگر میزان قدرت اسپیکرهای اتول(!) شما هم باشد. بگذارید همه بفهمند شما دقیقا از کدام خواننده خوشتان می آید. گوش هرکس مال خودش است و تمام فضا هم متعلق به شخص شماست که صداهای مورد علاقه تان را به خورد گوش همسایه ها بدهید!! مهم گوش شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر شبی به طور ناخودآگاه آشغال ها را خواستید سر ساعت بیرون بگذارید، می توانید در کمال آرامش کیسه زباله تان را در راه پله حمل کنید و توجهی به آبی که از کیسه روان ست، نکنید! بالاخره سرایدار و یا کارگر محترم باید یک چیزی را تمیز کند دیگر! الکی که نیست! مهم راحتی شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر طبقه اولی هستید می توانید بدون حتی یک لحظه فکر به طبقات بالاتر شیر آب را ساعت ها باز نگه دارید. حتی می توانید در حمام شیر آب را یک ساعت تمام باز گذاشته، از دیدن بخار حمام لذت ببرید(آواز هم جواب می دهد ها!). مهم لذت شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

اگر طبقه بالایی هستید می توانید انواع و اقسام ورزش ها را داخل خانه انجام بدهید، هرچه باشد آدم های باکلاس(!) ورزش می کنند و شما هم که با کلاااااس. مهم سلامتی و کلاس شماست، همسایه ها که آدم نیستند!

- حق الناس کجا بود؟ از دیوار مردم که بالا نمی ریم!

- نه، اختیار دارید، بالا برید!

[ یکشنبه ٩ بهمن ۱۳٩٠ ] [ ٧:٢۱ ‎ب.ظ ] [ سـلیمه ]