بروشور راههای استفاده بُهَینه از انرژی

طرز استفاده از بروشور: لطفا پس از خنده... به مقدار لازم فکر کنید...ممنان می شویم.

 

اگر گلوی محترمتان خشک شد و یا به دلیل اعتیاد به چای خواستید چای داغ بنوشید سعی کنید به بهترین نحو از انرژی استفاده کنید، به این نحو:

درصورت استفاده از کتری و قوری و نه چای ساز(قرتی بازی)! کتری رو بذارید روی یه شعله سه برابر کتری و زیرش رو تا انتها زیاد کنید و برید دنبال زندگیتون. بعد از اینکه 4 لیتر آب درون کتری به 1.5 لیتر تبدیل شد و فضای آشپزخانه ( و یا آبدارخانه) پر از رطوبت گرم شد بیاید بگید: ئه! بالاخره داغ شد! و بعد یه لیوان در حدود اندازه پارچ بردارید تا عمیقا چای بگیرتتون! بعد که تا لب به لب پرش کردید یه داد بزنید ببینید کسی چای می خواد یا نه! کسی چای نمی خواد اما محض هدر نرفتن انرژی(!)، اون رو خاموش نکنید که مبادا سرد بشه و مجبور شید 45 دقیقه برای دوباره داغ شدنش صبر کنید. وقتی از عجله چای رو به لباتون نزدیک کردید و سوووختید، به عمق انرژی پی می برید و برای استفاده بهتر از تمام انرژی های مصرف شده در آشپرخانه برید در یخچال رو ده دقیقه باز کنید(پیشنهاد می شه تمام محتویات یخچال رو چک کنید که چیز خوشمزه ای توش باقی نمونده باشه) و از آبی که قبلا گذاشتید سرد شده، به نحو احسن استفاده کنید و بریزید تو لیوان داغ چای(!) تا کمی خنک بشه! بعد برید رو مبل بنشینید و تلویزیونی که نیم ساعت قبل برای خورزو خان روشن کرده بودید رو نگاه کنید و چای با دمای ملایم رو فقط تا نصفه ی لیوان نوش جان کنید!

 

"بیاد نقل قولی که می گفت برای حرام عقاب است و برای حلال حساب."

 

توضیح نویسی: مهم ترین مخاطب این پست خودم هستم. البته فکر نکنید خیلی چای خورم ولی خب مضمون کلیش برام مهمه.

 

پاوبلاگی: بعضی از عزیزان می گن قسمت نظرات اینجا باز نمی شه و نمی تونن نظر بذارن! دوستان عزیز، پرشین بلاگ معمولا با مرورگر فایرفاکس میونه خوبی داره ولی من با اکسپلورر هم تونستم نظرات رو باز کنم. نمی دونم مشکل از کجاست! بروبچاهای پرشین بلاگی اگه می تونن راهنمایی کنن چجوری درستش کنم؟

در ضمن شرمندم چون نظراتی که می رسن هم بعضیاش تایید نمی شه، سوء تفاهم نشه که من تایید نکردم.

اگه لطف داشتید می تونید نظراتتون رو ایمیل کنید:         m_arch91(at)yahoo.com

 

[ دوشنبه ٢۸ آذر ۱۳٩٠ ] [ ٦:٥۱ ‎ب.ظ ] [ سـلیمه ]